Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki zawodów spławikowych " Mistrzostwo Koła" 1 tura zb. Papierok 12.05. 2019r

Wyniki zawodów | 2019-05-13 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

Nazwisko i Imię sektor stanow. Wynik Miejsce w Zajęte miejsce Punktów Sektorze Gębicz Marek B 31 4 870 1,0 1 Schab Stanisław C 47 4 440 1,0 2 Ślesiński Adrian A 17 3 550 1,0 3 Góra Arkadiusz B 29 4 830 2,0 4 Drabik Edward C 45 3 880 2,0 5 Gębicz Marian A 15 3 460 2,0 6 Smolka Zenon B 30 4 010 3,0 7 Kruk Tadeusz C 49 3 360 3,0 8 Wiśniewski Jerzy A 14 3 000 3,0 9 Urbanowski Mirosław B 23 3 420 4,0 10 Grobelny Henryk A 21 2 480 4,0 11 Ślesiński Mariusz C 42 2 410 4,0 12 Łach Wiesław B 24 2 ...... więcej

Wyniki zawodów spinningowych "Otwarcie Sezonu" dysc. spinningowa

Wyniki zawodów | 2019-05-06 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

P R O T O K Ó Ł Z zawodów: Otwarcie Sezonu W dyscyplinie: .. Spinningowej w kategorii: Senior Zorganizowanych przez : Zarząd Koła PZW Nr. 102 Żory w dniu 05.05.2019 r. Na wodzie: Zb. Śmieszek Duży W miejscowości : Żory Lp. Nazwisko i Imię . Najdłuższa ryba Punkty Miejsce 1 Matyja Henryk 22,5 700 1 2 Małkowski Mariusz 25,8 620 2 3 Ścibik Krzysztof 32,0 540 3 4 Łach Wiesław 24,7 380 4 5 Kieres Krzysztof 32,2 360 5 6 Bieryt Józef 25,1 220 6 7 Kieres ...... więcej

Wyniki zawodów spławikowych " Otwarcie Sezonu" 2019r rz. Pszczynka

Wyniki zawodów | 2019-04-23 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

P R O T O K Ó Ł Z zawodów: „ Otwarcie Sezonu „ W dyscyplinie: Spławikowej w.. kategorii: Senior Zorganizowanych przez :…Zarząd Koła w Żorach w dniu 13.04.2019 r Na wodzie: rz. Pszczynka w miejscowości : Brzeźce Lp. Nazwisko i Imię . Waga/punkty Miejsce 1 Ślesiński Adrian 7280 1 2 Schab Stanisław ( S) 5320 2 3 Jacek Marek 5000 3 4 Łach Wiesław 3990 4 5 Bieryt Józef 3010 5 6 Kumórek Józef 2840 6 7 Jaskólski Lech 1860 ...... więcej

Wyniki zawodów podlodowych 2.02.2019r zb. Erg

Wyniki zawodów | 2019-02-07 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

Startowało zawodników ogółem: ..... 13 ... Lp. Nazwisko i Imię . Koło/Klub Waga/punkty Punkty/sekt. Miejsce 1 Ślesiński Andrzej Koło Nr.102 1830 1 2 Góra Arkadiusz Koło Nr.102 840 2 3 Przetak Zygmunt Koło Nr.102 690 3 4 Urbanowski Edward Koło Nr.102 580 4 5 Łach Wiesław Koło Nr.102 560 5 6 Ślesiński Mariusz Koło Nr.102 470 6 7 Bieryt Józef Koło Nr.102 400 7 8 Kruk Tadeusz Koło Nr.102 390 8 9 Wiśniewski Jerzy Koło Nr.102 390 8 10 Małkowski Mariusz Koło Nr.102 ...... więcej

Wyniki zawodów spławikowych "Zakończenie Sezonu" zb. Erg 14.10.2018r

Wyniki zawodów | 2018-10-26 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

L.p. Nazwisko i Imię Wynik w sektorze Zajęte miejsce Punktów Miejsce 1 Gębicz Marian 2 470 1,0 1 2 Fojcik Adam 2 250 1,0 2 3 Schab Stanisław 2 190 2,0 3 4 Milczarek Roman 1 660 2,0 4 5 Urbanowski Mirosław 2 050 3,0 5 6 Pochel Andrzej 1 260 3,5 6 7 Wiśniewski Jerzy 1 260 3,5 6 8 Urbanowski Edward 1 890 4,0 8 9 Kruk Tadeusz 1 710 5,0 9 10 Grobelny Henryk 1 200 5,0 10 11 Kumórek Józef 1 550 6,0 11 12 Zając Józef 1 010 6,0 12 13 Jaskólski Lech 1 520 7,0 13 14 Ślesiński Mariusz 840 7,0 14 15 Serafin ...... więcej

Wyniki zawodów spiningowych "Zakończenie Sezonu" zb. Pławniowice 23.09.2018r

Wyniki zawodów | 2018-10-02 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

L.p. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba [cm] Razem punktów Zajęte miejsce w sektorze Zajęte miejsce w zawodach 1 Kieres Krzysztof 28,0 1 480 1,0 1 2 Wiśniewski Jerzy 38,0 1 210 2,0 2 3 Ścibik Krzysztof 25,4 1 070 3,0 3 4 Łach Wiesław 22,8 780 4,0 4 5 Pochel Andrzej 25,1 730 5,0 5 6 Kruk Tadeusz 27,1 530 6,0 6 7 Kuczawski Leon 26,3 510 7,0 7 8 Groborz Eugeniusz 23,6 170 8,0 8 9 Żebrowski Andrzej 21,1 130 9,0 9 10 Wasilewski Tadeusz 20,2 110 10,0 10 11 Milczarek Roman 11,0 NK 12 Matyja Henryk 11,0 NK ... więcej

Wyniki zawodów spławikowych o "Puchar Prezesa" dn.9.09.2018r zb,Erg

Wyniki zawodów | 2018-09-21 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

L.p. Nazwisko i Imię Numer stanow. Punktów [gram] Zajęte miejsce 1 Gębicz Marek 6 6 180 1 2 Góra Arkadiusz 16 5 830 2 3 Janusz Adam 41 5 420 3 4 Jaskólski Lech 13 4 020 4 5 Stefański Tomasz 8 3 650 5 6 Smolka Zenon 49 3 640 6 7 Schab Stanisław ( S ) 14 3 430 7 8 Drabik Edward 5 3 420 8 9 Wiśniewski Jerzy 15 3 390 9 10 Łach Wiesław 44 3 310 10 11 Serafin Mieczysław 50 3 190 11 12 Gębicz Marian 39 3 040 12 13 Stefański Adrian 22 2 450 13 14 Urbanowska Dorota 11 2 290 14 15 Góra Jakub 42 2 290 14 16 Kruk ...... więcej

Wyniki zawodów o Puchar Kapitanatu Sportowego dysc. spławikowa 2.09.2018r zb. Tama

Wyniki zawodów | 2018-09-11 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

Nazwisko i Imię Numer stanow. Punktów [gram] Zajęte miejsce Gębicz Marian 14 7 970 1 Gębicz Marek 36 6 320 2 Wiśniewski Jerzy 22 5 770 3 Bieryt Józef 4 5 220 4 Kumórek Józef 5 4 630 5 Góra Jakub 6 4 420 6 Janusz Adam 26 4 280 7 Ślesiński Mariusz 17 3 840 8 Grobelny Henryk 24 3 830 9 Serafin Mieczysław 12 3 750 10 Jaskólski Lech 11 3 690 11 Schab Stanisław ( S ) 28 3 490 12 Urbanowski Mirosław 16 3 060 13 Ślesińsk Adrian 23 2 910 14 Stefański Tomasz 25 2 350 15 Góra ...... więcej

Wyniki zawodów gruntowych "Maraton Nocny" na zb. Erg 18-19.08.2018r

Wyniki zawodów | 2018-08-28 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

L.p. Nazwisko i Imię Numer stanow. Punktów [gram] Zajęte miejsce 1 DUDEK Kazimierz 48 12 350 1 2 ŁACH Wiesław 49 10 760 2 3 KRUK Tadeusz 3 10 320 3 4 SERAFIN Mieczysław 15 8 270 4 5 OSADA Andrzej 11 5 940 5 6 ŚLESIŃSKI Mariusz 45 5 230 6 7 MACIĄG Eugeniusz 47 5 020 7 8 GĘBICZ Marian 10 4 670 8 9 PRZETAK Zygmunt 5 4 410 9 10 URBANOWSKI Edward 19 3 790 10 11 HARTMAN Jakub 7 1 850 11 12 BIERYT Józef 16 1 750 12 13 KUPRACZ Franciszek 46 1 720 13 14 PLUTA Jan 50 1 520 14 15 PAJĄK Jan 20 1 430 15 16 MIŁKOWSKI Dariusz 21 1 ...... więcej

Wyniki zawodów spinningowych " Puchar Prezesa" 2018r zb. Srebrniok

Wyniki zawodów | 2018-08-16 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

L.p. Nazwisko i Imię OKOŃ Razem ryb [sztuk] Najdłuższa ryba [cm] Razem punktów Zajęte miejsce w sektorze Zajęte miejsce w zawodach sztuk długość punkty 1 GÓRA Arkadiusz 7 174 1 310 7 38,8 1 310 1,0 1 2 POCHEL Andrzej 6 134 820 6 23,3 820 2,0 2 3 ŚCIBIK Krzysztof 2 45 280 2 24,0 280 3,0 3 4 KRUK Tadeusz 2 43 240 2 21,5 240 4,0 4 5 BIERYT Józef 2 42 220 2 20,1 220 5,0 5 6 SCHAB Stanisław (o) 1 24 170 1 23,5 170 6,0 6 7 KIERES Krzysztof 1 21 110 1 20,5 110 7,0 7 8 KUCZAWSKI Leon 1 21 110 1 20,3 110 8,5 8 9 GĘBICZ ...... więcej