Porozumienia

7. Radom

- członkowie OPZW Radom wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

8. Szczecin

8.1. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach nabywają prawo do wędkowania w Okręgu PZW w Szczecinie po wykupieniu ulgowej składki z brzegu obowiązującej na wodach nizinnych lub wodach krainy pstrąga i lipienia (składki obejmują spinning), wnoszą:

a)      75,00 zł – składkę niepełną ulgową nizinna, na wody nizinne – uprawnia do wędkowania na dwie wędki lub spinning z brzegu,

b)      93,00 zł    -  składka niepełna ulgowa górska – uprawnia do wędkowania na wodach pstrąga i lipienia na dwie wędki lub spinning z brzegu. Składka obejmuje wody nizinne,

c)      20,00 zł  - składka pełna dla odznaczonych złotą odznaką PZW z więcami – uprawnia do wędkowania na wody nizinne, wody krainy pstrąga i lipienia na dwie wędki lub spinning + łódź i trolling,

8.2 Na wędkowanie z łodzi i metodą trollingową wymagane są odrębne zezwolenia                      wg składek uzupełniających zawartych w tabeli składek okręgowych na 2019 r. w wysokości:

a)      60,00 zł    z łodzi,

b)      120,00 zł    metodą trollingową;

8.3 Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie  wnoszą pełną składkę roczną w wysokości        100,00 zł   z zastrzeżeniem § 3 ust. 2 Porozumienia*.

* Porozumienie będzie dotyczyło tylko i wyłącznie członków PZW zrzeszonych w jednostkach organizacyjnych Okręgu  PZW w Katowicach i Okręgu PZW  w Szczecinie.

9. Wałbrzych

- członkowie OPZW Wałbrzych wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

10. Wrocław

- członkowie OPZW Wrocław wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

11. Zielona Góra

- członkowie OPZW Katowice wnoszą składkę w wys. 110,00 zł

uprawniającą do wędkowania wszystkimi metodami

lub wędkowanie bez łodzi                                            90,00 zł

- członkowie OPZW Zielona Góra wnoszą składkę w wys. 100,00 zł

Brak porozumienia z Okręgami:

- bielskim,

- opolskim,

- częstochowskim,

- krakowskim,

- kieleckim

Bielsko-Biała – porozumienie na korzystanie z wód krainy pstrąga i lipienia (200 szt. składek członkowskich na ochronę i zagospodarowanie wód w formie znaków wartościowych wraz                       z zezwoleniami na amatorski połów ryb)

Opole – porozumienie na wody graniczne

- Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Katowice - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę członkowska na ochronę                          i zagospodarowanie w wysokości 70,00 zł.

- Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych  Okręgu PZW z/s w Opolu – obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę członkowska na ochronę i zagospodarowanie w wysokości 70,00 zł.

UWAGA:

Zgodnie z § 3 pkt 3 Porozumienia - Członkowie Okręgów, z którymi zawarto porozumienie             - są uprawnieni do wędkowania na ogólnodostępnych nizinnych i górskich wodach Okręgu PZW w Katowicach wszystkimi metodami, jeżeli przed zawarciem Porozumienia są na terenie okręgu macierzystego członkami kół przez minimum 3 lata lub są na nim na stałe zameldowani.