Termin i lokalizacja Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Koła 102 Żory

Komunikaty | 2017-11-16 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

Uwaga!

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła 102 Żory

odbędzie się w dn. 10.12.2017r w Klubie "Wisus" na Osiedlu Sikorskiego o godz. 9:00, drugi termin o godz. 9:15

Komentarze (1)

• Kieres Tomasz Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

tomasz_kieres

Witam
    Niestety raczej mnie nie będzie .
    Może tu napisze dlaczego , może ktoś to odczyta na spotkaniu .
    Mamy nowego Prezesa , rok nauki pewnie był to dla Pana Jerzego ciekawy rok .
    Pisze w sprawie ekipy spiningistów którzy w tym roku zajęli wysokie miejsca w okręgu czterech w pierwszej trzydziestce ,, Bravo My „ Dwóch najlepszych dało dla Koła 102 Żory 5 miejsce w rywalizacji drużynowej .
    W związku z tym że z roku na rok mamy progres , padła propozycja dofinansowania startów , treningów etc. I co się stało ? Zarząd koła 102 Żory większością głosów stwierdził ze może dofinansować nam start w Mistrzostwach Okregu . Fajnie , tez coś tylko panowie te starty to nie poziom zawodów spiningowych na Śmieszku ( tu pije do zbiornika nie umiejętności kolegów ), zgadza się jeździmy tam z przyjemności i pasji , ale końcowy efekt przekazujemy dla Koła 102 Żory , to Wam Panowie z zarządu mówią ze macie zawodników na poziomie Okręgu którzy świetnie sobie radzą , w przyszłym roku również sobie poradzimy tylko szkoda ze przy słabym zainteresowaniu zarządu koła 102 . Kończąc już , powiedzcie mi po co to zgromadzenie ? Jak co roku określicie stawkę zarybieniową na ERG ? Musicie bo inaczej stołki stracicie . Panie Prezesie Jerzy Jurecki niech Pan nie zapomni o inwestowaniu w najmłodszych i zawodników to on dadzą przyszłość dla koła nie karpie w ERG’u.
    Przepraszam za jakość pisma , ale z telefonu pisane
    Tomasz Kieres