Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów Spinningowych Mistrzostwa Koła 2017r Pławniowice

Wyniki zawodów | 2017-06-27 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

P R O T O K Ó Ł

  ............................................

      Pieczęć PZW   Z  zawodów: „Mistrzostwa Koła W dyscyplinie: Muchowej / Spinningowej*...... w kategorii: Senior Zorganizowanych przez : Koło PZW 102 Żory w dniu/ach 11.06.2017r i 24.06.2017r Na wodzie: zb. Dziećkowice,zb.Pławniowice w miejscowości :Imielin, Pławniowice Ilość tur 2 Godziny: od 6,00 do 12,00 i od 6,00 do 12.00 Komisja sędziowska: Sędzia główny:  Mastalerek Zdzisław Zastępca sędziego głównego .......................................................................................................................... Sędzia sekretarz: ............................................................................................................................................. Sędziowie sektorowi/stanowiskowi:*................................................................................................................. ............................................................................................................................................................................. Komisja stwierdza że teren zawodów został przygotowany należycie i odpowiada wymogom „Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego. Uwagi :  .............................................................................................................................................................................................. .......................................................................................................................................................................................................... ......................................................................................................................................................................................................... Startowało zawodników ogółem: 14 w 1 turze 13 w 2 turze 12

Lp.

Nazwisko i Imię .

I tura

II tura

 

Naj.

ryba

Suma

pkt.

Suma pkt. sekt Miejsce

Naj.

ryba
Pkt. pkt. sekt

Naj.

ryba
Pkt. pkt. sekt
1 Kieres Krzysztof 24,2 490 1 25,0 370 4 25 860 5 1
2 Matyja Henryk 22,5 150 2 22,0 130 7 22,5 280 9 2
3 Ścibik Krzysztof - - 13 20,5 660 1 20,5 660 14 3
4 Bieryt Józef - - 13 22,2 620 2 22,2 620 15 4
5 Pochel Andrzej - - 13 25,6 580 3 25,6 580 16 5
6 Wasilewski Tadeusz - - 13 18,5 190 5 18,5 190 18 6
7 Kruk Tadeusz - - 13+1 19,0 140 6 19,0 140 20 7
8 Góra Arkadiusz - - 13 19,0 70 8 19,0 70 21 8
9 Milczarek Roman - - 13 - - 13 - - 26 NK
10 Łach Wiesław - - 13 - - 13 - - 26 NK
11 Schab Stanisław - - 13 - - 13 - - 26 NK
12 Groborz Eugeniusz - - 13 - - 13 - - 26 NK
13 Małkowski Mariusz - - 13 - - 13+1 - - 27 NK
14 Wiśniewski Jerzy - - 13 - - 13+1 - - 27 NK
                       

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Oceń sezon wędkarski 2015
bardzo dobry
dobry
taki sobie
słaby
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin