Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Otwarcie Sezonu 2017r. rz. Pszczynka

Wyniki zawodów | 2017-03-25 | Publikujący: Koło PZW nr 102 Żory

                                                                                                                                                                                                                       

P R O T O K Ó Ł

  ............................................

      Pieczęć PZW   Z  zawodów:   Otwarcie sezonu.................................................................................................................................................................................... W dyscyplinie: .... Spławikowej........... w kategorii: Open.............................................................................................................................. Zorganizowanych przez : Kapitanat sportowy koła Żory...................w dniu: 19.03.2017r .................................................... Na wodzie: Rzeka Pszczynka (031).....................................................................w miejscowości : Brzeźce........................................ Godziny: od 9.00........... do 12.00............. Komisja sędziowska: Sędzia główny:  GOŁDA Piotr........................................................................................................................................... Zastępca sędziego głównego ........................................................................................................................................................................................... Sędzia sekretarz: ........................................................................................................................................................................................................................ Sędziowie sektorowi/stanowiskowi:* 2.................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................................................................................................. Komisja stwierdza że teren zawodów został przygotowany należycie i odpowiada wymogom „Zasad Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego. Uwagi :  .................................................................................................................................................................................................................... ............................................................................................................................................................................................................................... ........................................................................................................................................................................ Startowało zawodników ogółem: 55

L.p. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanow.
Punktów
[gram]
Pkt. Karne Zajęte
miejsce
 
 
1 GĘBICZ Marek I 52 9 590   1  
2 MICH Krzysztof I 45 5 860   2  
3 WIŚNIEWSKI Jerzy I 30 5 610   3  
4 BIERYT Józef I 22 4 720   4  
5 RAKOCZ Krzysztof I 17 4 510   5  
6 GĘBICZ Marian I 24 4 130   6  
7 JURECKI Jerzy I 34 4 090   7  
8 KRUK Tadeusz I 33 3 810   8  
9 GÓRA Arkadiusz I 50 3 300   9  
10 DRABIK Edward I 25 3 290   10  
11 SMOLKA Zenon I 18 3 250   11  
12 ŚLESIŃSKI Mariusz I 2 3 230   12  
13 SZCZASIUK Andrzej I 42 2 920   13  
14 SCHAB Rafał I 51 2 870   14  
15 SCHAB Stanisław s I 49 2 810   15  
16 ŚLESIŃSKI Andrzej I 39 2 710   16  
17 MARZEC Rafał I 23 2 700   17  
18 MILCZAREK Roman I 46 2 680   18  
19 POCHEL Andrzej I 28 2 560   19  
20 KISIEL Józef I 4 2 550   20  
21 ŁACH Wiesław I 14 2 470   21  
22 KUMÓREK Józef I 47 2 460   22  
23 JAWTUCHOWSKI Ryszard I 6 2 350   23  
24 ORZEPOWSKI Zbigniew I 43 2 330   24  
25 URBANOWSKI Edward I 9 2 260   25  
26 ŚLESIŃSKI Adrian I 37 2 220   26  
27 JASKÓLSKI Lech I 44 2 190   27  
28 PRZETAK Zygmunt I 8 2 150   28  
29 KUŹMA Antoni I 21 2 140   29  
30 ORZEPOWSKA Jolanta I 19 2 110   30  
31 MARSZOLIK Henryk I 32 2 060   31  
32 STEFAŃSKI Tomasz I 40 1 920   32  
33 MATYJA Henryk I 41 1 910   33  
34 JANUSZ Adam I 10 1 820   34  
35 FOJCIK Adam I 48 1 820   34  
36 WASILEWSKI Tadeusz I 27 1 780   36  
37 KUBIAK Marek I 11 1 660   37  
38 WECHMANN Mieczysław I 5 1 500   38  
39 ZAJĄC Józef I 20 1 460   39  
40 STEFAŃSKI Jan I 3 1 340   40  
41 LEJTA Damian I 13 1 210   41  
42 GROBORZ Danuta I 38 1 200   42  
43 CZECHOWSKI Jacek I 55 1 070   43  
44 HENDRYSIAK Zygmunt I 15 1 050   44  
45 FRONIA Dariusz I 35 1 000   45  
46 KITOWSKI Marian I 26 980   46  
47 KUŹMA Jacek I 36 850   47  
48 ORZECHOWSKI Sebatian I 1 800   48  
49 DUDEK Władysław I 31 790   49  
50 GROBORZ Eugeniusz I 54 770   50  
51 CZERNER Jan I 53 730   51  
52 MACIĄG Eugeniusz I 29 700   52  
53 DEPTUŁA Jan I 12 590   53  
54 NOWAK Artur I 7 560   54  
55 MURAWSKI Waldemar I 16 330   55  

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.